#motion-production-system – to nasz sposób na udaną współpracę z klientem. Potrafimy uczciwie odnieść się do projektu, związanego z nim budżetu oraz wymagań zlecającego. Zależy nam na jak najwyższej jakości wyprodukowanego materiału w ramach możliwości finansowych, a co za tym idzie technicznych i technologicznych. Robimy wszystko, aby nasze produkcje miały jak najwyższą jakość, a w efekcie dawały satysfakcję klientowi, widzowi i odbiorcy. Jesteśmy elastyczni w rozmowach, planowaniu i procesie produkcji, aż do osiągnięcia zamierzonego efektu.

produkcja_TV

Produkujemy reklamy z przeznaczeniem do telewizji. Od billboardu sponsorskiego do pełnowymiarowego spotu telewizyjnego. Organizujemy proces produkcji jak i postprodukcji zachowując wszystkie standardy produkcji do telewizji.

Na potrzeby kampanii internetowych produkujemy spoty filmowe i animowane, filmy produktowe, corporate oraz wersje filmów na Social Media.

produkcja_digital
foto_radio_stream_etc

Produkujemy sesje fotograficzne, spoty radiowe oraz realizujemy streamingi. Trzeba połączyć produkcję filmu z sesją fotograficzną? Dla nas to nie problem!

#set-yourself-into-motion